Американський диплом

Американський диплом

img

 

Освіта – це завжди вигідна інвестиція. Програма “Американського диплому” допомагає учням вступати в університети Європи, Канади, США на більш вигідних умовах, вступаючи одразу на перший курс та не здаючи мовних іспитів. Гімназія А+ у партнерстві з  eCampus US та University Pathway реалізує найбільш мобільну програму, яка є релевантною для вступу у найпрогресивніші університети світу.

Програма “Американського диплому” у Гімназії А+ поєднує навчання одразу за двома стандартами: на eCampus американської школи у штаті Вісконсин за американським стандартом та в Гімназії А+ за українським стандартом. Сучасні освітні технології дозволяють організувати освітній процес максимально ефективно, враховуючи переваги обох програм та індивідуальні потреби дитини.

img

Переваги

 

 • Диплом міжнародного зразка: вступ до провідних університетів світу на 1 курс без необхідності закінчувати нульовий (підготовчий) рік при Університетах на програмах Foundation Programme (невід’ємний крок для тих, хто має тільки Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти України); 
 • Індивідуальний план: освітній план розробляється для кожного учня індивідуально, враховуючи попередній досвід та кар’єрні очікування;
 •  Мобільність: можливість навчання і здобуття якісної освіти з будь-якого куточку світу та можливість змінювати формат навчання протягом року;
 •  Міжнародний контекст: залученість до міжнародної співпраці та всіх проектів американського кампусу; 
 •  AP курси: Зарахування кредитів за предметами поглибленого рівня (Advanced placement), обраними в рамках програми при вступі в університети США. Це надає можливість вивчати менше предметів на першому курсі та отримати знижку на навчання в університетах;
img
 • Конкурентні переваги при вступі на престижні спеціальності;
 •  Повноцінна мовна підготовка до вступу до топ-університетів світу;
 •  Програма акредитована Wisconsin Unified School District та Wisconsin Department of Public Instruction;
 • 70 різноманітних курсів для вивчення на вибір, що задовольнить спектр запитів з боку найбільш вибагливих та допитливих учнів;
 •  Надання табелів американського зразка про закінчення кожного семестру;
 •  Можливість претендувати на стипендію, гранти та інші преференції при вступі до закладів вищої освіти за кордоном.  

Загалом це чудова можливість для батьків закласти надійний фундамент для майбутнього своєї дитини. В результаті навчання, перед дитиною відкривається небувалий світ можливостей навчання в Гарварді, Кембриджі та інших провідних університетах світу, а як наслідок – блискуча кар’єра!

img

Предмети

Учні на програмі Американського диплому проходять співбесіди для побудови індивідуального плану навчання. Для вибору доступно понад 70 курсів, в залежності від попереднього досвіду навчання та професійного спрямування навчання у майбутньому. Усі курси об’єднані в наступні блоки:

 • Математичні дисципліни
 • Науки та медицина
 • Курси фінансової грамотності
 • Курси здоров’я та фітнесу
 • Гуманітарні курси
 • Професійна освіта: сільськогосподарські курси
 • Професійна освіта: бізнес-курси
 • Професійна освіта: ІТ курси
 • Професійна освіта: Туризм
 • Професійно-технічна: новітні технології
 • Курси англійської мови та інші

Кожен блок включає в себе набір дисциплін з якими Ви можете ознайомитись докладніше за посиланням:

 HIGH SCHOOL  COURSE GUIDEBOOK

img

Вчителі

Наші викладачі – це висококваліфіковані професіонали своєї справи, які вже мали досвід роботи за програмами Cambridge IGCSE, IB DP та А- level, а також викладачі з досвідом роботи більше 10 років за американським стандартом.

img

Пакети навчання 

Ми піклуємось про індивідуальні потреби кожного учня, тому розробили декілька пакетів навчання у рамках програми “Американського диплому”, які дозволяють комбінувати онлайн та офлайн навчання. Ознайомитись із наповненням пакетів послуг Ви можете за посиланням.

Ознайомитись з пакетами навчання

img

Навчання на програмі “Американського диплому”

Рекомендований графік навчання на програмі “Американського диплому”*

9.00 – 13.00 навчання за українською складовою офлайн в Гімназії А+ або на дистанційній платформі

13.00 – 14.00 обід

14.00 – 16.00 робота на платформі eCampus

16.00 – 17.30 онлайн уроки за американським дипломом

17.30 – 18.30 виконання домашніх завдань

18.30 – 19.00 вечеря

19.00 – 20.00 робота на платформі eCampus

20.00 – 22.00 вільний час

*зауважимо, що це рекомендований орієнтовний графік, який важливо адаптувати під індивідуальні потреби дитини, також вказано середній час тривалості уроків.

img

FAQ:

Чи не забагато онлайну?

Діти 2020х – це нове покоління, для яких надважлива наявність діджитал середовища та їх індивідуальність. Тому навчання онлайн для сучасних дітей – це скоріше перевага та необхідність. До того ж діти вчаться з більшим натхненням, коли можуть обрати предмети самостійно і працювати у власному темпі. 

 

Якщо це американська школа, то чи може дитина вступити у європейський університет закінчивши програму?

Диплом є визнаним у світі і університети Європи приймають на перший курс навчання абітурієнтів, які закінчили американську школу. Дану інформацію можливо перевірити на сайті кожного окремого університету.

 

Чи є офлайн заходи для учнів програми?

Під час навчання на програмі передбачені офлайн заходи для дітей, які знаходяться в Києві. Це зустрічі-тимбілдинг, а також відвідування освітніх заходів, участь у міжнародних проектах. Переваги учнів Гімназії А+ доступні учням програми. 

 

 

img

Дитина ніколи не вчилась англійською. Чи зможе дитина навчатись на програмі?

У процесі вступу є співбесіда, яка визначає можливість дитини навчатись на англомовній програмі та визначає рівень підтримки з англійської мови у подальшому, якщо такий є необхідним. До того ж, під час навчання на програмі діти посилено вивчають англійську, а в платформу вбудовані інструменти для перекладу окремих понять або їх пояснення англійською мовою. Наші вчителі надають підтримку у вигляді уроків онлайн для більш детального пояснення, розвитку предметного понятійного апарату.

 

Яким чином я можу відслідковувати прогрес своєї дитини?

Для батьків буде надано батьківський доступ до платформи, за допомогою якого Ви матимете можливість відстежувати тривалість роботи дитини на платформа, кількість виконаних завдань, оцінки, актуальний прогрес дитини по відношенню до необхідного у відсотках і тд.

img
Замовити консультацiю