Музична школа А+

Музична школа А+

img

Музична школа А+ – сучасний простір цілісної музичної освіти, що є частиною великої освітньої мережі А+. Музична школа А+ проводить заняття для дітей віком від 3 років.

Постійне залучення учнів школи в різні заходи, конкурси та зйомки дозволяє максимально розкрити потенціал дитини і визначитися з напрямком, який їй до душі. Академіки з музичної школи – це зацікавлені діти, життя яких насичене творчістю та емоціями!

Напрями підготовки

 • вокал (академічний, джаз, соул, фольк, поп);
 • фортепіано (фортепіано англійською мовою);
 • скрипка;
 • саксофон;
 • ударні;
 • гітара.

У всіх напрямках існують малі форми – дуети, тріо, ансамблі.

Дізнатися більше

img

Проєкти

Серед проєктів, якими ми пишаємось, – «Карнавальна феєрія». Це новорічне шоу та своєрідний звітний концерт вихованців Музичної школи в Національній опері України, який транслюється в прямому ефірі на найпопулярнішому українському музичному телеканалі М1.

img

Проєкти

Наші вихованці виступають у колабораціях з найвідомішими артистами української поп-сцени: Monatik, Время и стекло, The Hardkiss, KAZKA, Сергій Бабкін, Злата Огневіч, Ірина Білик, Олександр Пономарьов, Alekseev, TARABAROVA, MELOVIN, ALYOSHA, Nikita Lomakin, Freedom Jazz SunStroke Project, Kishe, Constantine, Kadnay, Michelle Andrade, Tayanna, Oleynik, Агонь, Ivan Navi, Полиграф Шарикоff, Артем Пивоваров, Один в Каное тощо.

img

Проєкти

Також пишаємось участю наших вихованців в таких масштабних проєктах, як: Голос країни-2019, Х-фактор-8, Yuna-junior 2020, Чорноморські ігри, Пашина 20-ка, концерт пам’яті Миколи Мозгового, благодійні бали, триб’ют-шоу різних світових зірок. Наші вихованці дублюють українською мультфільми виробництва PIXAR, Disney, Інтер, FILM.UA тощо.

img
*тут і далі по тексту - Мистецька школа «Музична академія А+».
Замовити консультацiю


  Контакти
  Адреса:
  м. Київ, вул. Регенераторна, 4в
  Телефон:
  +38 044 364 1 364
  +38 067 364 1 463
  Приєднуйтесь до наших сторінок в соціальних мережах: