Початкова школа «Respublika Kids»

Початкова школа «Respublika Kids»

img

Respublika Kids – перша початкова школа зі STEAM ухилом мережі А+ на правому березі.

Діти STEAM – це покоління новаторів, лідерів, впевнених в собі особистостей, здатних якісно змінювати майбутнє. Досліджуй, втілюй, надихай – велика ідея, що об’єднує дітей, вчителів та батьків в Respublika Kids.

 

Ми створили унікальний освітній простір, який поєднує STEAM як пріоритетний напрямок в освіті, інтегровані та інноваційні підходи навчання. Respublika Kids – місце свободи знань та творчості дітей, які вільно мислять. Кожен учасник освітнього процесу готовий до викликів сьогодення та інновацій, ефективно керувати ресурсами та інформаційними потоками у тісному зв’язку з життям.

Катерина Сізоненко, директор Приватного закладу загальної середньої освіти І ступеня «Республіка Кідс»

Спеціалізація

У концепції нашого закладу лежить один з актуальних напрямів модернізації природничо-математичного і гуманітарного профілів освіти – STEАM, що дозволяє здійснювати удосконалення методологічних засад, змісту, обсягу навчального матеріалу предметів початкової школи, технологізацію процесу навчання та формування навчальних компетентностей якісно нового рівня. В освітню програму покладено ідею навчання п’ятьох дисциплін: наука, технології, інженерія, мистецтво та математика у міжпредметному та прикладному підходах.

img

Напрямки підготовки

Навчання реалізується за програмою «Нової української школи» з урахуванням цифрових технологій, сучасних освітніх моделей та авторських програм Respublika Kids. Успішно реалізується білінгвальне навчання: пакет «Освітні послуги за рівнем початкової загальної середньої освіти з двомовним (українська+англійська) компонентом». Також ми пропонуємо освітні послуги за рівнем початкової загальної середньої освіти навчання за дистанційною та екстернатною формами.

img

Переваги

 • Унікальна модель STEAM: ми додали до STEM напрямок Art. Завдяки мистецтву діти вчаться спостерігати, інтерпретувати, бачити різні точки зору, аналізувати і синтезувати.
 • З першого класу учні займаються у STEAM-лабораторії за програмою, що охоплює знання з галузей біології, екології, медицини, хімії, фізики, астрономії, геології, географії.
 • Вивчення предмету математика відбувається на основі курсів «Практична математика» та «Логіка», які поєднують у собі теоретичну та прикладну математику.
 • Можливість обрати білінгвальну форму навчання.
 • У закладі діє електронна платформа А+, за допомогою якої батьки мають доступ до розкладу занять, щоденника, е-кабінету їдальні тощо.
 • Можливість навчатися дистанційно. Дізнатися більше
img

Команда педагогів

Наша команда складається з умотивованих професіоналів, яким притаманні цінності проактивності, професійності, креативності, самовдосконалення, синергії та екологічності. Вектор роботи вчителя передбачає цілеспрямований розвиток учнів, формування особистостей, відкритих до нових ідей та знань, розріст емоційної та вольової сфер, здатності мислити нестандартно та креативно, готовності до викликів сьогодення, інновацій, освіти впродовж життя.

img

Навчальний день

Освітній процес побудовано за принципом наступності та безперервності, уроки інтегровано відповідно до Державного стандарту початкової освіти з гуртковими заняттями. Кожен день в учнів по 4-5 основних уроків та 2 гурткових заняття. Перший урок розпочинається о 09:00, тривалість уроку – 35 хв для першокласників та 40 хв для учнів 2-4 класів. Упродовж дня організовано чотириразове збалансоване здорове харчування, відведено час на відпочинок та корисне дозвілля, з метою оновлення фізичної та розумової енергії дитини, зокрема, прогулянка на свіжому повітрі. Домашнє завдання учні виконують у школі та приділяють час на «upgradе yourself».

img

Інформація про вступ

Алгоритм вступу до 1-4-го класу:

 • оформити заявку на вступ*;
 • отримати підтвердження заявки від адміністраторів рецепції Respublika Kids;
 • погодити зручну дату та час для тестування;
 • пройти тестування;
 • пройти співбесіду з адміністрацією закладу;
 • отримати офіційний лист щодо результатів вступного випробування.

*Оформити заявку на вступ до 1-4-го класу можна зручним для вас способом:

 • заповнити форму-опитувальник за посиланням: https://forms.gle/81R8FLP8VMewHocC6;
 • звернутися до адміністраторів рецепції Respublika Kids;
 • зателефонувати до адміністраторів рецепції за номером +38 067 218 7 555.
img
*тут і далі по тексту - Приватний заклад загальної середньої освіти I ступеня «Республіка Кідс».
Замовити консультацiю


  Контакти
  Адреса:
  м. Київ, вул. Родини Кістяківських, 2 (ЖК Respublika)
  Телефон:
  +380 44 351 9 555
  +380 67 218 7 555
  +380 67 219 7 555
  Графік роботи:
  ПН-ПТ: 8:40-18:00
  Приєднуйтесь до наших сторінок в соціальних мережах: