scroll

Академія А+

Надсучасне навчально-виховне освітнє середовище, яке було створено у 2012 році. Вже більше тисячі дітей обрали А+ для навчання, досягнення своїх мрій та розвитку талантів. Високий рівень академічних знань, спорт, творчість, всебічний розвиток особистості, велике коло друзів, однодумців, свобода бути собою – все це А+!
img
img
img
img
img
img
img
img
Наші проєкти
Дитячий садок «Academy Ecoland»

Дитячий садок «Academy Ecoland»

Інноваційний проєкт дошкільної екоосвіти, у якому діти отримують високий рівень знань, всебічно розвиваються та радіють кожному дню свого дитинства. Ми перші в Україні серед дитячих садочків, хто отримав екосертифікат від Міжнародної організації Foundation for Environmental Education International.
Адреса: м. Київ, вул. Івана Федорова, 2б
Детальніше
Початкова школа «Respublika Kids»

Початкова школа «Respublika Kids»

Діти STEAM – це покоління новаторів, лідерів, впевнених в собі особистостей, здатних якісно змінювати майбутнє. Досліджуй, втілюй, надихай – велика ідея, що об’єднує дітей, вчителів та батьків в Respublika Kids.
Адреса: м. Київ, вул. Родини Кістяківських, 2 (ЖК Respublika)
Детальніше
Академія Сучасної Освіти А+

Академія Сучасної Освіти А+

Академія Сучасної Освіти А+ — це заклад позашкільної освіти, за плечима якого понад 8 років успішної роботи. Це простір розвитку і реалізації ідей нового покоління, що зібрав під одним дахом понад 50 найкращих різноманітних напрямів для гармонійного розвитку дитини з самого раннього віку.
Адреса: м. Київ, вул. Регенераторна, 4в
Детальніше
Замовити консультацiю