img

Про мережу

Академія сучасної освіти А+ – це мережа концептуальних закладів освіти, яка надає повний спектр освітніх послуг для дітей від 1 до 18 років. Діяльність Академії А+ розпочалася у 2012 році. Наразі щодня навчальні заклади А+ відвідує близько 1000 дітей.

Мережа А+ стала лідером освітньої галузі завдяки розвитку потенціалу та талантів дітей, з якими працює команда справжніх професіоналів, закоханих у свою справу. Серед наших освітніх закладів дитячі садочки та клуби, початкові школи та гімназія, академія спорту, музична школа та велика кількість напрямів позашкільної освіти. У 2021 році Гімназія А+ успішно пройшла авторизацію до Програми Міжнародного Бакалавріату (IB DP) та отримала статус IB School.

Академія сучасної освіти А+ співпрацює з культурними проєктами Києва та України, надає підтримку талановитій молоді, бере участь у благодійних заходах та програмах. У 2020 році розпочав свою роботу Центр корекції мовлення.

Навчальні заклади мережі А+ працюють за авторськими програмами. Ми створили власний методичний центр та центр професійного розвитку педагогів. Ми пишаємося досягненнями наших учнів та вихованців, серед яких лауреати та переможці багатьох конкурсів, спортивних змагань, учасники екологічних та благодійних проєктів.

Візія:

«Академія сучасної освіти» – лідер серед концептуальних приватних закладів освіти України та визнаний учасник міжнародної освітньої спільноти.

Місія:

Ми змінюємо ставлення суспільства до національної освіти, створюємо інноваційний освітній простір для учнів та виводимо якість освіти на міжнародний рівень.

Корпоративні цінності:

  • Чесність і порядність – найміцніший фундамент усіх взаємин і основа нашої репутації.
  • Відповідальність – один із найважливіших елементів забезпечення чесності та порядності. Ми працюємо з відповідальністю перед клієнтами та партнерами.
  • Ефективність – основний інструмент досягнення оптимальних результатів у всьому, що ми робимо
  • Професіоналізм – безперервне прагнення до підвищення свого професійного рівня
  • Репутація –один із головних показників нашої професійності та ефективності, який відображається у високих результатах діяльності товариства
  • Корпоративний стиль – невід’ємна складова нашого іміджу, єдність професійних та моральних переконань усіх працівників, дотримання єдиного стилю в організації професійної діяльності та міжособистісних стосунків, які формують єдиний самобутній стиль товариства
  • Патріотизм
img

Іванна Ніконова

 

Стратегія подальшого розвитку мережі закладів освіти А+ лежить в площині трансформації всієї системи під впливом нових технологій, змін, що відбуваються в суспільстві. Ми бачимо своєю місією сприяння відновленню рівня освіти в Україні, приведення його до міжнародних стандартів. Ми розуміємо необхідність підтримки і розвитку кожного учасника спільноти А+, перехід до нових форм і методів навчання.

Іванна Ніконова
Засновниця мережі А+

 


Тетяна Курмаз

 

За роки свого існування Академія А+ вже вийшла за межі просто закладу освіти й стала синонімом всього нового, що відбувається в освіті і взагалі у світі. Проекти, які наразі успішно працюють в А+, пов’язані не лише з навчанням, а й з благодійністю, культурою, спортом, міжнародною співпрацею. Ми пишаємось командою, яка невпинно зростає й розвивається, ми власним прикладом активно змінюємо реалії українського сьогодення, розуміючи нагальну потребу нашої країни в людях з навичками майбутнього.

Тетяна Шаповалова
Генеральний директор мережі А+